Меню навігації

Відеоматеріали

День знань у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка

Вересень 4th, 2017

1 вересня 2017 року філія ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка  привітно відкрила свої двері для учнів, батьків, гостей. День знань символізує завершення літніх канікул та початок нового навчального року, що навіює в учнів одночасно і сум, і радість. З одного боку,учням  так не хочеться прощатися з сезоном відпочинку та розваг і знову дисципліновано «гризти граніт науки», а з іншого — нарешті можна зустріти улюблених педагогів, однокласників чи одногрупників, розповісти про літні пригоди та зануритися у цікавий світ інформації і нових знань.

Завідувач філії Кальченко Олена Олексіївна побажала учням підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів, досягти омріяної мети. Підвела підсумки учнів у різних конкурсах, де вручила дипломи та подяки за досягнуті результати.

 

Методист філії Куткович О.М., також привітала учнів з початком нового навчального року та зачитала наказ про зарахування учнів до навчального закладу відповідно до поданих заяв.

Пролунали подяки і теплі побажання викладачам та майстрам виробничого навчання за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю.

Також майстри виробничого навчання побажали учням легкого та цікавого навчання, відмінних оцінок, творчого натхнення.

Після виконання Державного Гімну звоник покликав учнів на уроки здобувати знання, щоб стати активними учасниками розбудови незалежної та суверенної України.

Хай щастить Вам у житті, майбутні трактористи,  кухарі, кондитері!