Відеоматеріали

Спортивне свято у філії Центру професійної освіти.

Вересень 15th, 2017

Традиційно на другій неділі вересня тобто 14 вересня 2017року у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка було організовано спортивний захід до Дня фізичної культури та спорту в Україні. Метою заходу було: поліпшення якості навчально-виховної роботи з учнями з питань  здорового способу життя; залучення молоді до спорту збереження та зміцнення здоров’я; підвищення фізичної та розумової працездатності; підвищення фізичної та розумової працездатності; формування потреби у систематичних заняттях фізичними вправами.

На свято прихильників здорового способу життя завітав чемпіон світу та чемпіон Європи з гирьового спорту Синянський Сергій Олексійович. Який привітав учасників та відкрив початок змагань.

Спортивні змагання проходили між учнями І-ІУ курсів групи №№17, 27, 16, 26, 24 груп. До програми змагань входили 10 конкурсів. Серед яких :

представлення команд, демонстрація газети, емблеми і девізу,де  судді змагань обрали кращою групу №24;

-у змаганнях з шашки-учасники продемонстрували високий рівень гри. Ігри проходили за олімпійською системою. Перше місце здобула 17 група;

– метання гранати на дальність (Повітряна кулька, на 1/3 заповнена водою). Цікавий конкурс в якому з результатом 18 м,  перемогу здобув перемогу   учень І курсу 17 групи Щербина Олексій;

-кращим у змаганнях  з волейболу (2 учасника), де необхідно було пробігти до визначеного місця, як можна швидше, на ходу перекидаючі м’яч один одному. З м’ячем не можна робити більше трьох кроків. Найшвидшою парою стали учні 16 групи;

-у стрибок у довжину з розбігу,  перемогу з результатом 4,9 м. здобув Дмитро Твердохліб, учень ІІ курсу 16 групи;

«Скороходи» ( 1 учасник), за сигналом з лінії старту до лінії фінішу виходять учасники змагання обумовленим способом. Виграє той, хто першим та без помилок закінчив перехід. Перемогу здобу учень ІІ курсу , професія «Кухар, Кондитер», 26 групи Закутний Вадим;

«Біг на трьох ногах» – естафета. (2 учасники). Учасники шикуються по двоє зі зв’язаними ногами, за сигналом рухаються по дистанції. Перемагає команда та, яка приходить першою. Найспритнішими виявилась пара Савицький В’ячеслав і Кучков Іван учні 16 групи;

«Влучний козак» стрільба з пневматичної гвинтівки. Переможцем став Кучков Іван учень 16 групи;

– у «Міні-футбол 5х5», де несподівано переможцями стали учні 26 групи. Які у фіналі у серії післяматчевих пенальті обіграли минулорічних чемпіонів 16 групу;

– у фінальному конкурсі Приготування «Найкращої каші». Каша всіх команд була дуже смачної. Кращої було обрано кашу приготовлену  групою №26.

На завершення програми свята було проведено підсумки, а переможців змагань та найактивніших учнів буде відзначено грамотами на лінійці.