Меню навігації

Відеоматеріали

Тиждень безпеки життєдіяльності

Листопад 20th, 2017

З 13.11.2017 по 17.11.2017 у ДНЗ «Охтирський центр ПТО» проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у рамках якого 15.11.2017 було проведено День цивільного захисту.

До Тижня знань з основ БЖД були підготовані інформаційно-довідкові стенди з питань безпеки життєдіяльності «Вогонь – друг, вогонь – ворог. Причини виникнення пожеж», «Організація дорожнього руху. Правила безпеки при переході вулиці», «Пам’ятка безпечної поведінки вдома та на вулиці ». Майстрами виробничого навчання та класними керівниками проведено виховні години та бесіди з учнями про основні правила поведінки при експлуатації побутових газо- та електроприладів, обігрівачів; на пішохідних доріжках, транспорті, автошляхах і залізниці в осінній та зимовий період; під час пожежі; при користуванні піротехнічними засобами. Серед навчальних груп проведено конкурс стіннівок на тему «Безпека життєдіяльності в повсякденному житті». Інженером з охорони праці Бовою К.С. та бібліотекарем Оберемко Н.І. підготована виставку навчальної та публіцистичної літератури з безпеки життєдіяльності.

Під час Дня цивільного захисту інженером з охорони праці Бовою К.С. проведено лекцію для працівників на тему «Шляхи підвищення безпеки населення України в умовах сучасної гібридної війни». Для учнів майстрами виробничого навчання було проведено виховну години на тему «Обережно! Вибухонебезпечні предмети!», інженером з охорони праці проведено лекцію на тему «Надзвичайні ситуації та їх види» та продемонстровано фільм «Правила поведінки при надзвичайних ситуаціях природного і техногенного характеру».