Меню навігації

Відеоматеріали

Тиждень англійської мови

Лютий 20th, 2018

Проведення предметних тижнів, зокрема з англійської мови, дає учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності учнів, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й  визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, та усвідомлено вивчати предмет.  

У філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка пройшов тиждень англійської мови, який провела викладач Кисла Інна Олександрівна. В рамках тижня була проведена тематична лінійка, відкритий урок з теми «Мій дім моя Земля»,  здійснено перегляд відео фільму «Сinderella», позакласний захід «Традиційний англійський чай».

Активними учасниками були учні першого  та другого курсу з професії «Кухар. Кондитер», Сінянська Юлія, Кравченко Анастасія, Мірошніченко Анастасія, Раца Сніслав та Владислав, Лисак Олександр.

Під час виховного заходу, учні мали змогу бачити  театральне дійство «Англійського чаювання», при цьому всі розмовляли тільки на англійські переклад був представлений у формі презентації на екрані.

По завершенню була надана можливість скоштувати чай та кондитерські тістечка.