Меню навігації

Відеоматеріали

День відкритих дверей

Квітень 23rd, 2018

Вибір професії  – надзвичайно важливий момент у житті кожної людини. Не дивно, що це питання зараз хвилює багатьох старшокласників, які міркують над тим, у якому навчальному закладі продовжити навчання. Дехто з них вже давно обрав майбутню професію, а хтось ще вагається у правильності свого вибору. Проте, мабуть, кожен випускник прагне вступити до омріяного навчального закладу та обрати спеціальність, яка дасть змогу в майбутньому стати висококваліфікованим спеціалістом.

19 квітня 2018 року філія  ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка радо зустрічала школярів випускних класів та їх батьків, які завітали до навчального закладу, щоб з перших вуст дізнатися про особливості навчання в закладі та можливості, які відкриваються перед кожним учнем. Для гостей були проведені екскурсії. Майбутні абітурієнти, їхні рідні відвідали кабінети та лабораторії, де досвідченні  викладачі сільськогосподарського профілю Білоус М.В. та Ахтирченко І. В., Вініченко С.І.,  ознайомили  присутніх з матеріально-технічною базою з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист- машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва ( категорії «А1», «А2», «В1») , водій автотранспортних засобів (категорія «С»). Майстер  виробничого навчання з професії «Кухар. Кондитер» Мовчан С.В., ознайомила з кухнею- лабораторією, де учні творять свої страви. Також запрошеним  запропонували виставку-показ  кондитерських шедеврів, зроблені учнями власноруч під керівництвом наставників (Кальченко О.О., Козявкіної В.Є., Колісник О.М.);  майстер – класи з професії «Кухар», група №25 Коваленко Лада та Мовчан Ірина з випікання мережених млинців, з  професії «Кондитер» Рябуха Інна та Гладченкова Анастасія по оформленню капкейків.

До філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка завітало багато гостей, серед яких були почесні гості: голова Великописарівської селищної ради Клизуб Леонід Григорович,  приватний підприємець кафе «Афродіта» Айвазян Тетяна Володимирівна, редактор районної газети «Ворскла» Пасюга Олексій Борисович.

Перед присутніми виступила директор Центру Анна В’ячеславівна Горобець та завідувач філії Олена Олексіївна Кальченко. Вони привітали дітей , розповіли про навчання у філії, презентували робітничі професії, яким навчають, й запросили всіх випускників вступати до філії». До слова були запрошені голова селищної ради Клизуб Леонід Григорович та Айвазян Тетяна Володимирівна, які багато гарних слів сказали гостям свята про навчальний заклад, його викладачів та учнів.

Святковий  концерт –  пісні, запальні танці, інші приємні несподіванки залишили яскраві враження про заклад у серці кожного.

По завершенню заходу всі присутні мали змогу почастувати різновидами млинців, пиріжків, тортів та капкейків.