Меню навігації

Відеоматеріали

Двадцять шосте квітня – День скорботи

Квітень 28th, 2018

 

Двадцять шосте квітня – День скорботи .

Зранку скромних квітів я знайду

І на знак журливої турботи

До могил засмучених піду…

 

26 квітня 2018 року виповнилося 32 роки з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей.

У філії Державного навчального закладу «Охтирський центр професійно-технічної освіти» смт. Велика Писарівка були проведені виховні заходи по відзначенню роковин тієї потужної аварії.

24 квітня для всіх учнів закладу була проведена лінійка пам’яті «32 роки пам’ятаємо». Діти ознайомились із історичною довідкою тих страшних подій.

25 квітня у філії пройшов конкурс стіннівок до пам’ятної дати. Участь взяли учні 26,17, 25, 15 груп.

26 квітня була проведена загальна година спілкування «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…», в ході якої учні розширили свої знання про Чорнобильську трагедію, спілкувалися на тему потенційної небезпеки радіаційного забруднення, переглянули документальний фільм «Чорнобильська катастрофа. Причини і наслідки». Заходи провела викладач історії і правознавства Баландюк Ніна Іванівна, яка мала на меті виховати в учнів філії критичне ставлення до історичних подій та прищеплювати любов до рідного краю. При підведенні підсумків учні разом із педагогами зробили висновок, що прийшов час бити на сполох і рятувати своє майбутнє шляхом збереження природи  в її первозданній красі.