Меню навігації

Відеоматеріали

ЗМАГАЛИСЯ КРАЩІ КУХАРІ

Листопад 27th, 2018

22-23.11.2018 року у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка  в рамках тижня з професії «Кухар», було прове дено заходи, які учні залюбки виконували, а саме: підготовлена книжкова виставка, конкурс рефератів, кросвордів, фахової майстерності та виховний захід.

У конкурсі професійної майстерності з професії «Кухар», брали участь учні ІІІ курсу, група № 26, майстер виробничого навчання Мовчан Світлана Всеволодівна.

Конкурс проходив у два етапи: письмового, де учні виконували завдання з різними рівнями складності, які включали питання з предметів: технологія приготування їжі, устаткування підприємств харчування, організація виробництва, гігієна та санітарія, охорона праці. Завдання підготовленні викладачами Кальченко Оленою Олексіївно, Козявкіною Валентиною Євгенівною, Куткович Оксаною Миколаївною.

Другий етап практичний, де учні показували свої знання, вміння, навички з приготування борщу «Львівського» та вареників з картоплею.

 За рішенням журі, кращими за професії є: Цилюрик Наташа – І місце, Пугачова Владислава -ІІ, Першина Вероника та Синянська Юлія розділили –ІІІ місце.

Виховний захід, який проходив під назвою «Вправний кухар», проходив у формі інтелектуальної вікторини з  використанням засобів мультимедіа. Брали участь 2 команди, учні ІІ та ІІІ курсів відповідної професії в кількості 3 чоловіка з групи. Учні змагалися у 7 турах.

 1 місце посіла – команда «Шеф» група №27.

Завдання виховного заходу підготувала та провела майстер виробничого навчання Мовчан Світлана Всеволодівна.

Підсумки проведення тижня підведені на лінійці, переможці нагороджені грамотами.