Меню навігації

Відеоматеріали

Відкритий урок з виробничого навчання

Листопад 30th, 2018

У рамках роботи методичної комісії  харчових технологій  відокремленого навчального  підрозділу м Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО» щодо  упровадження  інноваційних та виробничих технологій  при підготовці  кваліфікованих робітників з професії « Кухар. Кондитер»  у групі №6, ІІІ курс, 27.11.2018р  майстер виробничого навчання Мазна Ю. С. запросила колег  на  відкритий урок з теми «Приготування начинок з маку». З метою обміну досвіду Мазна Ю.С. продемонструвала  організацію експериментально-дослідницької роботи на уроці. Під час проведення вступного інструктажу були використані  вправи «Технологічна трибуна», «Коло ідей» та ігрові технології. На етапі роботи  дослідницько-експериментального  майданчика учні  вирішували такі завдання: проведення контролю  якості зразків начинки з маком, визначення   найкращого зразка. Також учні  запропонували свої  ідеї  щодо поліпшення ароматних та смакових якостей начинки.

З метою відродження  традицій  українського  народу  на уроці використана інсценізація  показу  стародавнього  бабусиного рецепту приготування  макової начинки.

У підсумку  уроку учні обговорили  досягнення очікуваних результатів, які позитивно вплинули на формування професійних компетентностей кваліфікованого робітника з професії “Кондитер”