Меню навігації

Відеоматеріали

Дбаємо про безпечні умови життя громадян міста!

Січень 11th, 2019

Декілька років постіль на адресу ДНЗ «Охтирський центр ПТО» надходили листи від приватних підприємців, жителів багатоповерхових будинків з проханням видалити аварійно небезпечні тополі, які росли на території навчального закладу, що перебуває в обласному підпорядкуванні.

            Дійсно довгий час ці дерева захищали учнів закладу, жителів будинків по провулку Харківському від спеки влітку, від забруднення повітря вихлопними газами автомобільного транспорту. Та з часом ці п’ять величезних дерев стали небезпечними для навколишнього середовища. Стовбури тополь постаріли, з середини вони стали повністю трухляві, а коріння, що знаходилося під тротуарною плиткою, не могло утримувати величезні рослини.

            Адміністрація навчального закладу усвідомлювала, що при падінні ці дерева могли спричинити багато біди, адже розташовані в самому центрі міста. З метою попередження виникнення трагедії, у зв’язку з загрозою життю, здоров`ю та майну людей навчальний заклад неодноразово звертався до різних установ, організацій щодо вирішення даної проблеми, але справа не зрушувала з місця.

            Звичайно, той факт, що дерева перебувають на обласному балансі ускладнювало вирішення цього питання на місцевому рівні.

            І лише наприкінці 2018 р. за сприяння депутата Охтирської міської ради Кіселара Федора Федоровича питання спилу дерев, врешті-решт, увінчалося успіхом. Звісно, як випускник нашого навчального закладу Федір Федорович не мігм залишитися осторонь вирішення такої гострої проблеми, яка загрожувала жителям міста.

            Саме з його допомогою до виконання робіт було залучено фахівця з видалення небезпечних, складних аварійних дерев арбориста Гладкого Вадима Вадимовича, який уміло, в короткий термін виконав завдання, яке роками не знаходило вирішення.

            Отже, справу нарешті зроблено, а головне, вчасно спилено дерева, які могли б завдати незворотніх трагедій жителям нашого міста.