Меню навігації

Відеоматеріали

Педагогічна рада

Січень 11th, 2019

09.01.2019 року в філії ДНЗ “Охтирський центр ПТО” смт Велика Писарівка проведено засідання педагогічної ради з метою аналізу діяльності педагогічного колективу закладу за підсумками І семестру 2018-2019 н.р.

З порядком денним:

1.Про виконання рішень попередньої педради (доповідач Кальченко О.О.)

  1. Підсумки роботи педагогічного колективу з підвищення ефективності навчально-виробничого процесу за підсумками I семестру 2018-2019 н. р. (доповідач Кальченко О.О.), доповнили виступ методист Куткович О.М., вихователь гуртожитку Мовчан О.І.

3.Моніторинг навчальних досягнень учнів за підсумками І семестру 2018-2019 н.р. (доповідач Куткович О.М.), виступили голова МК з/о Фурса Н.А. та класні керівники.

  1. Профорієнтаційна робота (доповідач Кальченко О.О.).

У підсумку педагогічної ради директор Центру Горобець А.В. націлила педагогічний колектив на підвищення рівня успішності учнів, підготовку учнів до ЗНО-2019, виконання планів виробничої діяльності, успішного проведення профорієнтаційної роботи з виконання регіонального замовлення. Заступник директора з НВР Бровко О.С., доповнила виступ директора та наголосила на необхідності урізноманітнити форми і методи профорієнтаційної роботи.