Меню навігації

Відеоматеріали

Практична діяльність учнів

Січень 30th, 2019

У 2018 році розпочата професійна підготовка у ДНЗ “Охтирський центр ПТО” з професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Водій автотранспортних засобів, категорія “С” на компетентнісній основі. На ринку праці ця професія користується попитом, тому і роботодавці і батьки задоволені, що така підготовка оновлена. 

Учні проходять виробничу практику на підприємствах міста та району. Так, учні Масло Ярослав, Тараніченко Вячеслав, Устінов Віталій відпрацьовують теми детальної програми виробничої практики на підприємстві ТОВ “БРОКЕНЕРГІЯ”, де учні знайомляться із сучасним технологічним устаткуванням та електрообладнанням.

На підприємстві ПП “Благоустрій” учні Убоженко Денис, Петренко Діана, Мащенко Володимир знайомляться їз обладнанням підприємства, виконують ремонт світильників, освітлювальних щитків, розподільчих пристроїв.

На сьогоднішній день професія електромонтера є однією з провідних на промислових підприємствах, у будівельних організаціях та організаціях комунального господарства. Разом з тим вона застосовується практично в усіх галузях господарства і потреба в них постійна.