Меню навігації

Відеоматеріали

Набуваємо педагогічної майстерності

Лютий 28th, 2019

Викладач фізики, відокремленого навчального підрозділу м.Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО», Кириленко Н.М. 22 лютого 2019 року відвідала методичний порадник для вчителів фізики, який відбувся на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради. Тема даного зібрання: «Особливості підготовки учнів до ЗНО з фізики в 2019 році».

На заході були присутні методист з навчальних предметів та по роботі з обдарованими учнями методичного кабінету відділу освіти Тростянецької міської ради Шабельник Н.В. та вчителі фізики закладів освіти Тростянецької ОТГ.

Перед присутніми виступила методист з фізики та астрономії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО Карпуша Валентина Михайлівна, яка розповіла про особливості сертифікаційної роботи з фізики на відповідність навчальним цілям таксономії Блума та наголосила на виробленні практичних навичок випускників щодо розв’язування розрахункових та графічних задач. Методист продемонструвала в дії нове покоління вимірювальних приладів, відповіла на запитання щодо організації освітнього процесу з фізики.

Кириленко Наталія Миколаївна  отримала необхідні методичні рекомендації щодо діяльності вчителя з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання учнів з фізики, способів допомоги учням у підготовці до ЗНО-2019.