Меню навігації

Відеоматеріали

Квітує березень прекрасний, для тебе в цей жіночий день. Добра, любові, мрій і щастя! Барвистих квітів і пісень!

Березень 12th, 2019

Восьмого березня у нашій країні відзначають Міжнародний жіночий день. Це свято несе у собі багато радісних моментів, яскравих посмішок і гарного настрою. 8 березня починається справжня весна. Все оживає дивлячись на красу жінки. Єдиний день у році, коли всі жінки без виключення, приймають вітання від чоловіків. Жінки ДНЗ «Охтирський центр ПТО» також не лишилися осторонь.                           

Традиційно, солодким подарунком, теплими і зворушливими словами поздоровив усіх жінок депутат Охтирської міської ради Федір Федорович Кіселар.                                                                                                           

Учні підготували свято, яке було насичене різноманітними сучасними, феєричними номерами. Були представлені душевні та запальні пісні, сценка «Боротьба за квітами в святковий жіночий день», різноритмічний танець для жінок, гуморески, гра на музичних інструментах, чародійники дивували своєю магічною силою, декламатори дивували зворушливими віршами. У цей день жінки по-особливому виглядали, святкові сукні та підбори робили їх ще більш жіночними і витонченими, а подарені квіти доповнювали їх гарний настрій.