Меню навігації

Відеоматеріали

Вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка

Березень 18th, 2019

З метою вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка, поглиблення знань  учнів про життєвий і творчий шлях Кобзаря  та з нагоди 205 річниця з дня народження з 11.03.2019 р по 15.03.2019 р. у відокремленому навчальному підрозділі м. Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО»  проходили виховні заходи.  Розпочалися шевченківські дні  з віртуальної  подорожі  по творчості   письменника.  Викладач української мови та літератури Слонь Н.П.  провела  літературний квест «Чи знаєш ти Шевченка?». У грі  брали участь команди груп № 4, №6. Учні пройшли 8 зупинок, на кожній з яких виконали різноманітні завдання за творчістю Т.Г.Шевченка  та отримували номерки з напрямком подальшого маршруту.

Гравці із захопленням змагалися в кмітливості, спритності та демонстрували свої знання. Гра  закінчилася перемогою  команди групи № 6.

З учнями групи № 2 був проведений «Літературний аукціон». Представники команд по черзі  витягували кульку зі скриньки, читали завдання і давали повну відповідь на питання про Кобзаря. Учні групи №3 переглянули фільм «Великі українці. Шевченко», пригадали основні  віхи його творчої діяльності.

             З учнями гуртожитку проведено інформаційну годину  «Тарас Шевченко – перший патріот України», де учні разом з вихователем Дружиніною С.О. обговорювали історичні моменти його життя.

Бібліотекар Заверзаєва І.Г. організувала  виставку  «Шевченко – письменник, художник, мислитель», де  учні ознайомилися з художніми творами   великого поета. Завершилися заходи читанням  віршів Великого Кобзаря.