Меню навігації

Відеоматеріали

День відкритих дверей 2019!

Квітень 5th, 2019

Найбільше інформації щодо освітніх послуг закладу чекало на абітурієнтів та гостей під час урочистого заходу  «День відкритих дверей». У рамках свята було висвітлено інформацію щодо переваг та можливостей, які отримає кожен учень від навчання, саморозвитку і дозвілля у нашому закладі освіти.

Вже традиційно майбутні абітурієнти були нагороджені сертифікатами  на право отримання індивідуального уроку водіння, майстер-класу у перукарській, візажній та кухарській справах. Адже це реальна можливість спробувати себе у майбутній професії, більше дізнатися про її тонкощі, поспілкуватися з педагогами закладу, отримати відповіді на свої запитання. Усі гості були вражені теплотою зустрічі і побачили великі можливості для себе під час навчання у ДНЗ «Охтирський центр ПТО».

Глядачі, які захоплено спостерігали за майстер-класами і навіть спробували щось повторити за прикладом майбутніх професіоналів, переконались у тому, що будь-яка професія озброює свого володаря не лише професійними навичками, а й можливістю творчої самореалізації.