Меню навігації

Відеоматеріали

Зелені насадження

Квітень 24th, 2019

 

Посадити дерево – самий неегоїстичний з усіх людських вчинків. Це більш чистий акт віри, ніж народження дітей.                                                                                                 Торнтон Уайлдер

Кожен з нас хоче жити серед краси, яка, крім естетичного задоволення, приносить користь. Дерева очищують повітря, яким ми дихаємо, слугують домівкою для птахів, захищають нас від спеки.

В рамках проведення  акція «Посади дерево і збережи його», метою акції якої є формування екологічної культури у населення, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка було організовано залучення учнів ІІ курсу, група № 17  професія «Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування, тракторист-машиніст с/г (л/г) виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»), водій автотранспортних засобів (категорія «С») та ІІІ курс, група № 26  професія «Кухар. Кондитер»  надана допомога по  висадженню молодих  ялинок у ДП «Охтирське лісове господарство».

Учнями випускниками групою №16 висадили дерева у алею випускників.

Працівниками та учнями  навчального закладу були проведені роботи по прибиранню та благоустрою території філії також були висаджені 10 кущів троянд.

Ці насадження у майбутньому будуть радувати своєю красою нових учнів, батьків, працівників філії  та мешканців селища.