Меню навігації

Відеоматеріали

Змагалися кращі майбутні господарі землі.

Квітень 24th, 2019

23 квітня 2019 року у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка відбувся конкурс фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва». Конкурс проходив між командами  учнів випускного  ІІІ курсу, м.Охтирка група № 3-4,   групою №16 смт Велика Писарівка та майстрами виробничого навчання.

Конкурс проводився з метою виявлення і підтримки творчо працюючих майстрів виробничого навчання та учнів третього курсу з даної професії, їх професійної майстерності, підвищення рівня практичного навчання учнів, удосконалення професійного зростання, підвищення якості професійної підготовки в умовах ринкових відносин.

Конкурс проходив у ІІ тури (теоретичний і  практичний). Учні приймали участь в теоретичному турі (4 учні від кожної команди виконували тестові завдання з ПДР – онлайн, та тестові завдання з предметів слюсарна справа, ТО і ремонт машин, охорона праці, агротехнологія). У практичному турах ( по 1 учню від кожної команди – фігурне водіння трактора з причепом; виконання  весняно-польових робіт у полі; надання долікарняної допомоги; фігурне водіння вантажного автомобіля).

При проведенні конкурсу учні показали теоретичні та практичні  знання як професії тракторист так  і професія водія вантажного автомобіля. Учні мали змогу продемонструвати свої уміння та навички як на тракторі МТЗ-80 так і на сучасних агрегатах у фермерському господарстві ТОВ «Мрія» керівник Бантов М.І.

У складі журі були директор навчального закладу Горобець Анна В’ячеславівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи Ніжнік Ольга Сергіївна, завідувач філії Кальченко Олена Олексіївна, старший майстер Ковбаса Володимир Григорович, медична сестра Гладченкова Наталія Олексіївна. А головними журі були представники роботодавців Юрій Вікторович Надточій  (головний інженер ТОВ «Мрія») та Мішеньов Володимир Олексійович (ФГ «Клименко»), які і оцінювали всі досягнення учнів.

Для якісної профорієнтаційної роботи були запрошені учні 9 класу Великописарівської ЗОШ  які були глядачами конкурсу. По закінченню змагань всіх частували смачною польовою кашею.

Перше місце з посіла команда учнів Великої Писарівки (Савицький Вячеслав, Саксєєв Ігор, Клизуб Олексій, Фурса Владислав).