Меню навігації

Відеоматеріали

Конкурс фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва»

Квітень 26th, 2019

Учні ДНЗ «Охтирський центр ПТО» філії смт. В-Писарівки Савицький Вячеслав, Саксєєв Ігор, Клизуб Олексій, Фурса Владислав та м. Охтирки Табуєв Дмитро, Шевченко Віктор, Ружевич Мирослав, Сивідов Дмитро в рамках тижня фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва» проводили практичний тур в реальних умовах весняно-польових робіт. Майбутні трактористи  разом з майстрами виробничого навчання  за сприяння ТОВ сільськогосподарської науково-виробничої агрофірми «Мрія» сіяли кукурудзу сорту Monsanto на тракторі фірми “NEW HOLLAND» з сівалкою Kverneland Optima HD на сільськогосподарських угіддях.

ТОВ «Мрія» та її керівник Бантов Микола Іванович є соціальним партнером ДНЗ «Охтирський центр ПТО». На базі підприємства учні проходять виробничу практику, стажування та мають можливість під керівництві наставників ремонтувати та експлуатувати сучасну с/г техніку: жатки, комбайни, трактори компанії “NEW HOLLAND», «JOHN DEERE», сівалки, зокрема  «Horsch Avatar», це нова експериментальна сівалка, вона надійно «тримає» глибину посіву та добре занурює насіння, вивчають новітні технології посіву та обробітку ґрунту.

А повчитися є чому. ТОВ сільськогосподарська науково-виробнича агрофірма «Мрія» одна з небагатьох не лише в Україні, а й в Європі використовує спеціальну технологію – точне землеробство.

У основі наукової концепції точного землеробства лежать уявлення про існування неоднорідностей в межах одного поля. Для оцінки і детектування цих неоднорідностей використовуються новітні технології, такі як системи глобального позиціонування GPS, спеціальні датчикиаерофотознімки і знімки з супутників, а також спеціальні програми для агроменеджменту на базі геоінформаційних систем. Саме ці технології дають можливість отримувати високі врожаї. За розвиток аграрної галузі Бантов Микола Іванович нагороджений відзнаками голови Сумської облдержадміністрації та Президента України.

    Спільна взаємодія адміністрації, педагогічного колективу і учнів навчального закладу з роботодавцями регіону, сприяє більшій популяризації професій, які є у закладі освіти, дозволяє вчасно реагувати на пропозиції роботодавців щодо професійно-практичної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників, сприяє швидкій адаптації випускників.