Меню навігації

Відеоматеріали

Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності

Травень 2nd, 2019

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці учнів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти учнів знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

У філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка проведено тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

В рамках тижня проходили різноманітні заходи: відбулася виховна година «Безпека на дорозі». Викладач правил дорожнього руху Білоус М.В., представив презентацію  учням, які повторювали правила дорожнього руху для пішоходів, види переходів, правила їзди на велосипеді та мотоциклі, здобули навички свідомої дисциплінованої поведінки на вулиці, у громадському транспорті, пригадали зміст деяких дорожніх знаків та обов’язки пасажирів.

Була  проведена вікторина “Правила пожежної безпеки». Всі учні активно брали участь у вікторині, висловлювали свої думки, згадали прості правила поведінки, які допоможуть в майбутньому ніколи не зустрічатися з бідою.

         Учні переглянули відеофільм «Правила дорожні знай і виконуй». Оформлена виставка з публіцистичної літератури з безпеки життєдіяльності.

Крім того протягом тижня проходили  найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризації основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвитку в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховання гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення в учнів співчуття, бажання допомогти.

«