Меню навігації

Відеоматеріали

Жива пам’ять поколінь

Травень 8th, 2019

“9 травня» – це данина пам’яті загиблим, це день пам’яті, ми повинні низько схилити голову перед ними… День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні – це лише часточка великої данини пошани полеглим.

Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але кожного року 9 травня ми відзначаємо День перемоги, і ніколи не згасне пам’ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя.

З  метою знайомство з героїчними сторінками історії нашої країни; формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його героїчного минулого; виховання громадських почуттів, любові до рідної країни. у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО»  смт Велика Писарівка була проведена зустріч учнів з підполковником запасу, колишнім викладачем Захисту Вітчизни Радченко Василем Петровичем.

Викладач провів змістовний екскурс  по музею філії, який він створив власноруч, коли працював у філії та поділився досвідом з молодим викладачем Захисту Вітчизни Ахтирченко Ігорем Вікторовичем.

Учні дізналися про вклад Великописарівщини у Велику перемогу, ознайомилися з матеріалами про І.Середу, ім’я якого носить Великописарівська школа, про воїнів-інтернаціоналістів, які навчалися у нашому закладі.

Продовженням даного заходу був похід до прикордонної застави, де учні ознайомилися з озброєнням прикордонників, їх машинно-тракторним парком, учням продемонстрували сучасні засоби виявлення порушників державного кордону, також вони мали змогу  здійснити неповне розбирання та складання автомату Калашникова та познайомитися з надійним другом та помічником прикордонника-службовою собакою породи німецька вівчарка. Про її функції та особисті досягнення розповів колишній учень філії, а зараз прикордонник-кінолог Кривонос Геннадій.