Меню навігації

Відеоматеріали

Година спілкування першокурсників

Вересень 6th, 2019

Прожити студентське життя – це заповітна мрія, що не залишає кожного школяра, та світить перед ним маяком.  Студентські роки асоціюються завжди з такими чарівними словами, як перше кохання, веселощі та молодість. Можна лише заздрити тим, хто має щастя пройти цей шлях. Викладачі  та майстри виробничого навчання відокремленого навчального підрозділу м.Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО» відкрили нову сторінку першокурсників  під назвою «Студентське життя».

05.09.2019 року у групі №7,  І-го курсу за професією «Кухар. Кондитер» класним керівником Кириленко Н.М. та майстром виробничого навчання Мазною Ю.С. була проведено годину спілкування на тему «Знайомство». Метою зібрання було знайомство учнів між собою, формування в однокурсників  позитивних, доброзичливих стосунків  між учнями.

За круглим столом, чашечкою чаю у домашній атмосфері кожен учасник зібрання, в тому числі класний керівник і майстер виробничого навчання, розповідали про себе, свої захоплення та вподобання, а дехто, навіть про свої мрії…