Меню навігації

Відеоматеріали

Відкриття конкурсу

Жовтень 11th, 2019

10 жовтня 2019 року у відокремленому навчальному підрозділі м. Тростянець ДНЗ «Охтирський  центр ПТО» відбулося урочисте відкриття Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. Метою свята було вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу, виявлення творчо обдарованої молоді, виховання у підростаючого покоління українців поваги до культури і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Здобувачі освіти декламували поетичні твори Т.Г.Шевченка «Доля», «Заповіт», «І мертвим, і живим, і ненародженим», «Лілея», «Минають дні, минають ночі», «Думи мої, думи мої». Захід проходив в атмосфері творчого натхнення.

Умови проведення конкурсу оголосила викладач української мови та літератури Слонь Н. П., а також повідомила,  що перший етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка призначений на кінець жовтня 2019 р. Запропонувала  всім бажаючим продемонструвати рівень знань з української літератури, проявити свої творчі, креативні здібності.