Меню навігації

Відеоматеріали

Освіта ─ сьогодні. Кар’єра ─ завтра. Успіх ─ завжди!

Жовтень 23rd, 2019

Відповідно до плану роботи Центру розвитку професійної кар’єри в ДНЗ «Охтирський центр ПТО» проведені спільні заходи з   роботодавцями, фахівцями Охтирської міськрайонної  філії Сумського обласного центру зайнятості та випускниками освітнього закладу.

      Зокрема разом  з центром зайнятості проведені консультації щодо підтримки та  інформування учнів і випускників про вакантні місця на підприємствах, організаціях, установах,  створена електронна база даних вакансій . Проведені спільні заходи для учнів шкіл в рамках профорієнтаційної роботи, під час яких  увага присутніх учнів, батьків та педагогічних працівників була акцентована на актуальних на ринку праці України та місцевому регіону професіях. Учні та педагогічні працівники мали можливість переглянути відеофільми про перспективні професії, яким навчають у нашому закладі

  Основною метою діяльності Центру є забезпечення ефективної тісної співпраці з роботодавцями, сприяння випускникам у працевлаштуванні, проходженні стажування.. Протягом  року відбулися спільні засідання методичних комісій викладачів та майстрів виробничого навчання з соціальними партнерами. На засіданнях, в процесі обговорення, було визначено перелік ключових освітніх компетентностей сучасного працівника, спільно обговорено освітні програми з підготовки кваліфікованих робітників

           Відповідно до плану практичним психологом Татаренко Л. В.  та соціальним педагогом  Катрич А. Ю.проведено тренінг з випускниками «П’ять кроків до успішного працевлаштування»,  завданнями яких було  надати майбутнім випускникам навчального закладу інформацію про джерела пошуку роботи, діяльність державних та приватних установ із працевлаштування населення; ознайомити випускників з їхніми правами при працевлаштуванні; навчити учасників тренінгу складати резюме, готуватись до співбесіди, правильно поводитися під час інтерв’ю з роботодавцем.

  В рамках профорієнтаційної роботи Центром розвитку професійної кар’єри проведені зустрічі з учнями молодших класів загальноосвітніх шкіл міста, під час яких діти мають змогу ознайомитися з робітничими професіями закладу освіти, зробити стильні зачіски, взяти участь у майстер-класах з виготовлення вареників та елементів складання серветок для сервірування столу.