Меню навігації

Відеоматеріали

Засідання педагогічної ради

Жовтень 25th, 2019

У відокремленому навчальному підрозділі м. Тростянець 22.10.2019 року  відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним:

1.Про стан виконання регіонального замовлення ( інформація Морозової Г.М.).

2.Практичні аспекти організації превентивного виховання учнів закладу (презентація Морозової Г.М., виступи класних керівників Ніконової А.Б., Логвіненко В.І., Негоди Л.М., Слонь Н.П.)

3.Про моніторинг навчальних досягнень учнів І курсу за підсумками контрольних робіт ( доповідачі Слонь Н.П., Саввова І.О.,Кириленко Н.М., Власенко Н.С.).

4.Виконання рішення попередньої педради

         Педагогічний колектив  підвів підсумки виконання регіонального замовлення на підготовку кваліфікованих робітників  з професії ««Муляр. Пічник. Лицювальник-плиточник», «Кухар.    Кондитер» . Було обговорено вектор  профорієнтаційної роботи у 2019 році та визначено чинники виконання плану набору на 2019-2020 н.р., що склав 164%. З другого питання  педагоги розглядали « Модель превентивної освіти» та обговорювали проблеми з даного  питання.

З третього питання  слухали підсумки моніторингу  навчальних досягнень учнів І курсу за результатами  контрольних робіт. У  ході роботи були поставлені такі  завдання: визначити рівень і динаміку процесу навчання шляхом порівняння даних;  оцінити компетенцію засвоєння знань, порівнюючи результати тематичного контролю з оцінками за базовий рівень;

виявити   учнів із проблемами в навчанні; визначити причини труднощів у кожному випадку та причини низької мотивації для навчання; розробка схеми дій щодо подолання труднощів у навчанні. Підсумки засідання педагогічної ради підвела заступник директора з навчально-виховної роботи Бровко О.М..