Меню навігації

Відеоматеріали

Пізнай професію

Жовтень 25th, 2019

24.10.2019 року у відокремленому навчальному підрозділі м. Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО» у співпраці  з районним центром зайнятості  було проведено  профорієнтаційні заходи  під гаслом «Пізнай свою професію та обери правильний шлях у житті»  для учнів 9 класів  закладів загальної середньої  освіти І-ІІІ ступенів №3 та Тростянецької філії №4 І-ІІ ступенів    Тростянецької міської ради. 

Захід  проходив у вигляді тематичної програми  «Професійна студія». До уваги учнів було запропоновано студію «Світ зварювання», яку підготували учні групи № 2 Довгаленко Д, Дорофєєв Н., викладачі  Логвіненко В.І., Дашутіна А.В. та майстер виробничого навчання Ющенко А.І.. Гості студії мали можливість прослухати інформацію про історію виникнення  професії, ознайомитися із  сучасними технологіями галузі та спробувати виконати процес зварювання .  Також учні побували учасниками кухарської студії «Секрети від Вікторії та Катерини» за темою «Українські смаковиті вареники». Учні групи № 1 Колодка К., Щербак В. розкривали секрети кухарського мистецтва з приготування вареників. Програму  підготували  майстри виробничого навчання Гребіник Л.Л., Мазна Ю.С., Сасіна О.М. та викладачі Негода Л.М., Ніконова А.Б.

Школярі активно брали участь у заходах, поділилися своїми враженнями, а також подякували  учням .  педагогам закладу та  фахівцям центру зайнятості за цікаву зустріч.