Меню навігації

Відеоматеріали

Педагогічні читання

Січень 10th, 2020

10 січня 2020 року в філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка  відбулись педагогічні читання на тему ” Урок як крок до формування компетентностей учнів “.

         Компетентність — це здатність застосовувати набуті знання, вміння, навички, способи діяльності, власний досвід у житті й навчанні. Компетентність є особистісним утворенням, яке проявляється в процесі активних самостійних дій людини. Компетентна людина застосовує ті стратегії, які здаються їй найбільш прийнятними для виконання

окреслених завдань. Саме з такими словами розпочала свій виступ методист філії Куткович О. М., яка поділилася з колегами власним досвідом і баченням у викладанні своїх предметів.

Не менш цікава тема була розглянута сьогодні завдяки Кальченко О. О.: «Коучинг – технологія та її роль у підвищенні компетентності педагогічних працівників».

Педагогічний  коучинг  є  однією  з  сучасних технологій розвитку педагогічного працівника. У педагогічно­коучингових  процедурах  у  центрі уваги та дії стоїть особистість, яка сама визначає свої  цілі  й методи їх  досягнення,  відповідає  за результати своїх дій, що сприяє формуванню та розвитку коучингової компетентності.

Педагогічні читання закінчилися цікавими обговореннями та роздумами, які не залишили байдужими жодного учасника обговорень.