Меню навігації

Відеоматеріали

Предметний тиждень

Лютий 20th, 2020

З 10 по 14 лютого 2020 р. у відокремленому навчальному підрозділі ДНЗ «Охтирський центр ПТО» викладачем Кириленко Н.М. було проведено Тиждень математики та фізики. Для проведення тижня були задіяні учні  груп №1, №2, №3, №4 та №7, які були організаторами та учасниками різних видів змагань.

Протягом тижня на уроках фізики та математики проводились інформаційні хвилинки про цікаві факти з життя  видатних вчених математиків та фізиків, які учні готували самостійно.

Розпочався Тиждень математики  та фізики лінійкою, на якій був оголошений план проведення Тижня та було проведено жеребкування учасників команд, завдяки якому було обрано суперників і день проведення змагань. В перший день була оформлена виставка стін газет на довільну тематику, яка залишалася протягом тижня, кожен бажаючий міг її подивитися   та взяти  участь у розгадуванні ребусів, кросвордів,  дізнатись щось цікаве. У вівторок та середу у позаурочний час проводилися «Фізико-математичні перегони» між учнями груп №2 і №4 та №1 і №7, у четвер відбувся «Бій переможців» між групами №1 та №4. В останній день тижня підводилися підсумки проведення тижня та нагородження переможців.

Команда, яка здобула І місце, а це учні групи №1, була нагороджена солодким призом та сертифікатами на оцінки, а команда, яка посіла ІІ місце  – сертифікатами.

Метою заходу було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики та фізики, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях,виховувати цілеспрямованість. Такі змагання виховують в учнів толерантне ставлення один до одного, вміння працювати в команді.