Меню навігації

Відеоматеріали

 «Що ти знаєш про Шевченка?»

Березень 6th, 2020

   Є імена, що увібрали в себе душу народу, стали часткою його життя. Саме таким для українців є ім’я Тараса Григоровича Шевченка,  славетного і  величного митця, людини планетарного масштабу.
       З метою вшанування 206 – річниці від Дня народження Кобзаря 04.03.2020 р. у відокремленому навчальному підрозділі м.Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО» проведена вікторина між учнями групи № 3 та № 5. Гра була розподілена за такими рубриками:

1. Шевченко і шкільні науки.

2. Озвуч картину.

3. Події в житті Шевченка.

4. Підказка.

5. НЛО (неопізнаний літературний об`єкт).

6. Чи знаєш ти Шевченка…?

7. Географічно-літературний Шевченко.

Основною родзинкою вікторини було те, що учні не просто відтворили у пам`яті знання про видатного митця, а пов`язали його творчість з іншими предметами. Зокрема фізикою, географією, історією, математикою та ін. Також слід  зазначити, що учні ІІІ курсу невдовзі мають складати ЗНО, отже даний захід сприяв також активізації знань учнів перед тестуванням. В якості глядачів були запрошені учні І та ІІ курсів, яких теж було залучено до виконання завдань.

У ході вікторини перемогу здобула команда групи № 3, професія «Кухар. Кондитер». Окрім знань учні отримали безліч позитивних емоцій, нових вражень та позитиву від спілкування.