Меню навігації

Відеоматеріали

Міжнародний день толерантності

Листопад 16th, 2020

16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, тож неосторонь були здобувачі освіти та педагогічний колектив ДНЗ «Охтирський центр ПТО».

Соціальним педагогом Катрич А.Ю. були проведені заходи: акція «На доброму серці тримається світ», де учні та викладачі мали змогу висвітлити свої почуття на долоньках, створивши «Серце доброти». Також зі здобувачами освіти була проведена година спілкування «Твори добро, і світ стане яскравим», де учасники освітнього процесу поглибили знання про толерантність, її види, мали змогу обрати стрічку «Толерантність починається з мене…», де потрібно було виконати якусь дію, наприклад, «Подаруй повітряний поцілунок людині, яка поруч», «Зателефонуй близькій людині і скажи про свої почуття», «Скажи комплімент людині, яка поруч», «Подаруй слова доброти учнівській групі».

У кожної людини виникали позитивні емоції, почуття радості, терпимості, задоволення. Особливо емоційним видався «Дзвінок близькій людині», де здобувачі освіти говорили про свої теплі почуття своїм батькам, коханим, друзям і отримували у відповідь компліменти та зворотній зв’язок.

Отже, толерантність – це гармонія в багатоманітності.

«Любов виникає з любові, коли хочу, щоб мене любили, я сам першим люблю».