Меню навігації

Відеоматеріали

День безпечного Інтернету

Лютий 12th, 2021

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Метою його є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. З учнями відокремленого навчального підрозділу ДНЗ «Охтирський центр ПТО» в м. Тростянець про безпеку в мережах говорили начальник відділу «Служба у справах дітей» Тростянецької міської ради Зоя ПАЛЬОШКО та інспектор з ювенальної превенції Анна ОЛІЙНИК.
У ході заходу присутні поговорили про правила безпечної роботи в мережі, відповідальне використанню online-технологій, інформаційну культуру, етичні правила поведінки при роботі в мережі.
Працівники служб знайомили учнів з традиціями відзначання цього дня у світі та в Україні, демонстрували тематичні інформаційні матеріали,
презентували дослідження про цікаві та актуальні питання безпечного використання мережі Інтернет.
Наскрізною лінією виховного заходу було те, що більшість проблем можна уникнути, якщо своєчасно пояснити молоді, що Інтернет безпечний для тих, хто з розумом підходить до користування ним.

Зустріч пройшла у невимушеній, позитивній атмосфері у форматі бесіди.