Меню навігації

Відеоматеріали

Лютий 15th, 2021

День безпечнішого Інтернету (SaferInternetDay) відзначається другого дня (у вівторок), другого тижня лютого з 2004 року з метою популяризації більш безпечного і більш відповідального використання онлайн-технологій особливо, серед дітей і молодих людей в усьому світі.

Проблема безпеки дітей в Інтернеті вже не здається Україні такою далекою. Ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день вона постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління — діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

З метою зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції, шляхом покращення обізнаності  учнівської молоді з питань безпечного Інтернету 12.02.2021 в «ДНЗ Охтирський центр ПТО» завітала  представник ювенальної превенції Маслюк Г.М., яка навела приклади злочинних дій через мережу Інтернет, надала рекомендації як захистити себе від кіберзлочинців.