Меню навігації

Відеоматеріали

В сімейному колі гуртожитку

Травень 17th, 2021

День Сім’ї в Україні досить молоде свято, його відзначають щороку 15 травня з 2012 року. Традиційно цей день заведено проводити у колі найближчих та найрідніших людей – своєї сім’ї. Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини.

З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги;  те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина.

З метою формування у дітей ціннісного ставлення до сім’ї, родини, людей, виховання шанобливого ставлення до батьків, сімейних традицій, піклування про молодших і старших членів сім’ї, у  гуртожитку філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка проведений цілий ряд заходів: діти декламували вірші про матір, кохання та сімейні цінності; були проведені години спілкування «Без сім’ї немає щастя на Землі», «Моя родина, моє багатство», «Книга сімейних історій»; створена книжкова виставка; тематична бесіда з елементами дискусії ” Без сім’ї – немає щастя на землі” ,була змістовною та цікавою.

Вихованці гуртожитку склали квітку родини, додавши лепестки – ознаки щасливих сімей.