Меню навігації

Відеоматеріали

Засідання методичної комісії загальноосвітньої підготовки

Травень 20th, 2021

У відокремленому навчальному підрозділі м.Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО» у травні  відбулося засідання методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки з таких питань:

1. Моніторинг знань учнів за ІІ семестр.
2. Звіти про роботу кабінетів, навчальних кімнат.
3. Педагогічна майстерність у роботі з обдарованими учнями (методична платформа).

    З першого питання викладачі прозвітували про результати навчальних досягнень учнів І курсу (група № 5 та № 6), які завершили вивчення загальноосвітніх предметів у 2020-2021 навчальному році. Кожен викладач проаналізував та надав порівняльний аналіз оцінювання здобувачів освіти за І та ІІ семестр. Було виявлено прогалини у знаннях учнів та накреслено напрямки роботи з цього питання у наступному навчальному році.

З другого питання виступила голова методичної комісії Слонь Н.П., яка поділилася досвідом з колегами щодо  систематизації комплексно-методичного забезпечення предметів.  Викладачі презентували власні методичні напрацювання та звітували про роботу кабінетів (Кириленко  Н.П., Сорока А.Ю., Пустовіт О.М.).

У форматі методичної  платформи представлена  робота з обдарованими учнями. Викладачі обмінялися досвідом роботи в цьому напрямку, презентували власні педагогічні ідеї та форми роботи.