Меню навігації

Відеоматеріали

Державна кваліфікаційна атестація

Червень 30th, 2021

Державна кваліфікаційна атестація – завершальний етап освітнього процесу, що проводиться з метою визначення рівня кваліфікації та підготовки випускників

З 25 по 30 червня в  ДНЗ «Охтирський центр ПТО» пройшли державні кваліфікаційні атестації по місту Охтирка в групі 3-4 з професії ««Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії «А1», «А2»). Водій автотранспортних засобів (категорія «С»), групі 3-7 з професії «Кухар. Продавець продовольчих товарів», в групі 2-5 з професії «Перукар ( перукар – модельєр). Візажист», групі 3-2, учні якої були переведені до нашого закладу з ДПТНЗ «Краснопільське професійно-технічне училище», з професії «Муляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» ; по відокремленому навчальному підрозділі м.Тростянець в групі 2 з професії «Газозварник. Електрозварник ручного зварювання », в групі 3 з професії «Кухар. Кондитер»; по філії смт. Велика Писарівка в групі 18 з професії ««Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва (категорії «А1», «А2», «В1»). Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)

Члени державної кваліфікаційної комісії розглянули підсумки навчальних досягнень учнів, результати виконання пробних кваліфікаційних робіт, щоденники обліку виконання програми виробничої практики, відгуки роботодавців про рівень підготовки випускників і виробничі характеристики.

На захисті були представлені дипломні та творчі роботи. Здобувачі освіти відповіли на питання комісії та гідно захистили свої роботи.

Робітнича професія дасть змогу нашим випускникам в повному обсязі реалізувати себе і досягти успіхів у кар’єрному рості. Вітаємо випускників з успішним захистом і бажаємо плідної творчої діяльності!