Меню навігації

Відеоматеріали

Всесвітній день запобігання суїциду

Вересень 13th, 2021

10 вересня – Всесвітній день запобігання самогубствам або Всесвітній день запобігання суїциду – міжнародна дата, яка відзначається по всій планеті щорічно, починаючи з 2003 року.

Всесвітній день запобігання самогубствам почали проводити з ініціативи Міжнародної асоціації по запобіганню самогубствам (МАПС) при активній підтримці Всесвітньої організації охорони здоров’я та під патронажем Організації Об’єднаних Націй.

Цього дня до відокремленого навчального підрозділу м. Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО» прибули начальник відділу «Служба у справах дітей» Тростянецької міської ради Зоя ПАЛЬОШКО та інспектор з ювенальної превенції Анна ОЛІЙНИК. Вони виступили перед учнями закладу з лекцією на тему «Я обираю життя». Захід був покликаний привернути увагу учнівської молоді до цієї проблеми.

До спілкування було залучено учнів відразу кількох груп. Підлітки охоче обговорювали проблему самогубств та ділилися історіями – почутими та пережитими.

В рамках реалізації заходів запобігання самогубств серед підлітків – учнів училища відповідними службами систематично проводяться інформаційно-просвітницькі заходи, поширюються буклети з даної тематики.