Меню навігації

Відеоматеріали

Вшанування захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність

Вересень 13th, 2021

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

18 серпня, у ході запеклих боїв, українські сили, що значною частиною складалися з добровольчих батальйонів, увійшли в Іловайськ. Вони змогли взяти під свій контроль частину міста.

За офіційними даними, під час Іловайської операції і подальшого розстрілу в так званому «зеленому коридорі» 366 українських воїнів загинули, 429 – отримали поранення різного ступеню тяжкості, 300 – потрапили у полон.

Вшановуючи пам’ять про захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, педагогічними працівниками філії смт. Велика Писарівка ДНЗ «Охтирський центр ПТО» було  проведено : зустріч з учасником антитерористичної операції Куткович В.О.,  виховна година з теми: «Участь земляків Великої Писарівки в АТО», перегляд документального фільму «Іловайський котел». Вихователем гуртожитку Мірошниченко В.І., проведено годину пам’яті «Незгасне зірка воїна велична».