Меню навігації

Відеоматеріали

Урок пам’яті «Сонях пам’яті»

Вересень 13th, 2021

З метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві 01.09.2021 року у відокремленому навчальному підрозділі м. Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО» вчителем історії Пустовітом О.М. був проведений урок пам’яті «Сонях пам’яті».

Метою заходу було  прищеплення учням любові до України,  виховання почуття патріотизму, прагнення захищати рідну землю  та вшанування пам’яті загиблих захисників незалежності України.

Епіграфом уроку стало декламування патріотичного вірша ученицею групи  № 2 Биченко  Наталією.

          Дійство  супроводжував кліп з піснею гурту «Гайдамаки» «Ой у лузі червона калина», що з цікавістю сприймали учасники заходу.

           Олег Миколайович ознайомив присутніх з історією захисту незалежності України. Затамувавши подих учні сприйняли презентацію історії життя нашого земляка Чепіги Валерія, який загинув у російсько-українській війні. Під звуки метронома, запаливши свічку, учні     вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України хвилиною мовчання.

          Захід  завершився оптимістичною поезією, яку прочитав  викладач.