Меню навігації

Відеоматеріали

Олімпійський урок

Вересень 15th, 2021

З метою розвитку олімпійського руху, популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму 14 вересня 2021 року у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка були організовані спортивно-масові заходи в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня  до Дня фізичної культури і спорту в Україні, який відзначається в нашій країні щорічно в другу суботу вересня. Це свято всіх, хто любить спорт. На захід були запрошені науковий спеціаліст  Гетьманського парку М. П. Обідець та  працівник рекріації С.С. Кривонос

Викладачем фізичної культури Мовчаном Віталієм Анатолійовичем були організовані команди з навчальних груп, які виконували завдання: представити команду,  виготовити газету, підготувати  емблему і девіз групи, виконати спортивні вправи біг 60м на швидкість, стрибки у довжину з місця, метання гирі на дальність, біг на «трьох ногах»,«найспритніший учень» човниковий біг, підтягування на перекладені,  стрибки на скакалці, приготування «Найкращої каші»

Адміністрація закладу Кальченко О.О., Куткович О.М., майстри виробничого навчання Ахтирченко І.В., Краснокутський В.О., Мовчан С.В., Лобанова М.В., Гладченкова А.В., Вініченко С.І., класні керівники Петровський М.І., Мовчан А.В., Волін С.В., Кобилко Н.О., Гордієнко М.В. приймали активну участь у заході.

Захід пройшов цікаво і весело. Переможці нагороджені грамотами, дипломами, солодощами.