Меню навігації

Відеоматеріали

Забуттю не підлягає

Вересень 20th, 2021

          У відокремленому навчальному  підрозділі м. Тростянець ДНЗ  «Охтирський  центр ПТО» проведено заходи пов’язані з 80-ми роковинами трагедії Бабиного  Яру. Викладачі та класні керівники закладу ознайомили учнів з історичними довідками про події, які відбувалися в м. Києві в вересні-жовтні 1941 року. Адже ці події стали найтемнішими сторінками історії України.

 Викладач історії  Пустовіт О.М. провів з учнями другого курсу  інформаційно-просвітницькі  години  за рубрикою «Уроки голокосту». Класні керівники Негода Л.М., Саввова І.О., Сасіна О.М., Слонь Н.П.  провели бесіди на тему «Бабин Яр : забуттю не підлягає».

Класний керівник Логвіненко В.І. у групі №3  провела захід приурочений до Днів пам’яті жертв Бабиного Яру. Учні ознайомилися з  протоколом Нюрнберзького процесу стосовно тих подій, переглянули  фотографії  тих подій.  Обговорили  фрагменти документальної стрічки  Сергія Лозниці «Бабин яр. Контекст», який був представлений  на міжнародному кінофестивалі у французьких Каннах.

Бібліотекар Заверзаєва І.Г.  організувала тематичну виставку історичної та  документальної літератури пов’язаної з трагічними подіями у  Бабиному Яру. Провела з учнями  тематичний урок пам’яті «Бабин Яр – трагедії життя».