Меню навігації

Відеоматеріали

Українська держава Павла Скоропадського

Вересень 29th, 2021

28.09.2021 у групі 2-4 викладачем історії Татаренко Л.В. був проведений урок з теми: “Українська держава Павла Скоропадського”.

Метою уроку було: розкрити обставини приходу до влади П. Скоропадського та охарактеризувати основні напрями внутрішньої і зовнішньої політики гетьманату; розвивати навички роботи з джерелами історичної інформації; вміння користуватися довідковою літературою, Інтернетом тощо для самостійного пошуку інформації, самостійно інтерпретувати зміст історичних джерел,виявляти різні точки зору, систематизовувати й узагальнювати історичну інформацію; виховувати патріотичні почуття та повагу до традицій боротьби народу за свою державність.

Під час уроку учні мали змогу попрацювати з підручником,історичними документами, інтернет ресурсами. Самостійно розкрити обставини приходу до влади П. Скоропадського та  охарактеризувати основні напрями внутрішньої і зовнішньої політики гетьманату. 

На уроці викладач вдало застосувала метод інтерактивного навчання «Коло ідей». До уваги учнів була представлена презентація «Держава П. Скоропадського» та відеоролик «Життя і діяльність П.Скоропадського»