Меню навігації

Відеоматеріали

Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом

Грудень 1st, 2021

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом психологічною службою закладу були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, перегляд тематичних соціальних відеороликів, виставка стіннівок та науково-інформаційної літератури – все це було направлено на формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику й толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих. 

       Психологом, Татаренко Л.В було проведено вуличну акцію «Обирай життя без СНІДу».Учням надавалась інформація щодо першочергових заходів з попередження інфікування. Кожен учасник був поінформований про необхідність тестування на ВІЛ, що безкоштовно та анонімно можна пройти в кабінеті «Довіра», також розповсюджено інформаційні буклети.  

      Також здобувачі освіти закладу мали змогу поспілкуватися з лікарем Клініки дружньої до молоді, Мучнік А.М на тему: «СНІД: подумай про майбутнє і обери життя».

            Проведена інформаційно-просвітницької робота  – є запорукою попередження та боротьби з захворюванням, спричиненим вірусом імунодефіциту людини.