Меню навігації

Відеоматеріали

Відкритий урок з предмета «Інформатика»

Грудень 15th, 2021

У сучасному світі важко уявити нас без Інтернету. Щодня ми переглядаємо десятки інтернет-ресурсів, користуємося різними інтернет – сайтами. Саме на створення власного сайту (свого портфоліо) був направлений урок інформатики у відокремленому навчальному підрозділі м.Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО». Урок  проведено 14  грудня  2021 року  викладачем Слєдзєвським Ю.Б. у групі №2, І курс, професія «Кухар. Кондитер». Тема уроку: «Онлайн-система конструювання сайтів. Робота над проєктом».

У ході  уроку викладач  навчав  учнів застосовувати набуті знання і навички роботи з системою онлайн-конструювання сайтів Coogle – сайт. Для цього  організована   робота з хмарним сховищем даних і хмарними сервісами.   Актуалізація опорних знань була проведена за допомогою платформи MyTestX.

Викладач виступав у ролі консультанта та  порадника  демонструючи способи створення вкладених сторінок. Учні доповнювали свої проєкти сторінкою «Мої захоплення». Протягом уроку панувала співпраця учнів та викладача.

 Підсумком уроку стала цікава презентація своїх сайтів (проєктів) декількома учнями, з яких присутні дізналися багато цікавого про вподобання і захоплення самих доповідачів.