Меню навігації

Відеоматеріали

Засідання циклової комісії сільсьгосподарського профілю та автотранспорту

Грудень 17th, 2021

16 грудня в ДНЗ «Охтирський центр ПТО» проведено засідання циклової комісії сільсьгосподарського профілю, автотранспорту, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування.

 Розглянуто такі питання:

1.Моніторинг навчальних досягнень учнів за результатами ПКА у гр.3-4 з професії «Тракторист –машиніст сільсьськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, кат. «А1»

2.Стан проходження виробничої практики учнями гр.2-4 з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», кваліфікація 3розряд.

3.Вивчення  інноваційних методів та форм з теоретичного та виробничого навчання.

Методична мета:Удосконалення форми організації пізнавальної трудової діяльності учнів на уроці виробничого навчання.

4.Погодження контрольних робіт із спец предметів за завданням адміністрації ( «Спецтехнологія», « Правила дорожнього руху», «Допуски і технічні виміри», «Матеріалознавство», «Трактори»).

5.Погодження робочих тематичних планів та робочих програм із професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки з професій: «Водій автотранспортних засобів категорії «С», «Тракторист-машиніст с/г (лісогосподарського) виробництва категорії «А1», «Електромонтер з обслуговування та ремонту електроустаткування (3, розряд) «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», кваліфікація  2, 3 розряди.