Меню навігації

Відеоматеріали

Школа молодого педагога

Грудень 20th, 2021

Формування педагога як творчої особистості – одне з найважливіших завдань школи молодого спеціаліста ДНЗ « Охтирський центр ПТО». У форматі методичної платформи 24 листопада 2021 року з молодими викладачами проведено заняття за темою « Модель сучасного уроку: рекомендації щодо складання плану уроку». Методист закладу освіти Морозова Г.М. допомагала молодим колегам у професійному становленні, виробленні власного стилю роботи, розвивала вміння планувати уроки, оптимально обирати прийоми та методи роботи з учнями .
Питання створення на уроці позитивної мотивації до навчання, упровадження ІКТ у поєднанні із сучасними педагогічними технологіями розглянуто за допомогою Google застосунків. Під час роботи з Padlet дошкою педагоги опрацювали форми, методи та прийоми роботи на кожному етапі уроку.
Успіхи педагогічної праці значною мірою зумовлені розвитком та професійним становленням молодого педагога, постійним творчим пошуком, безперервним удосконаленням своїх компетентностей. З цією метою учасники заходу отримали не тільки рекомендації для роботи, а й конкретні завдання щодо розробки сучасних уроків.