Меню навігації

Відеоматеріали

Засідання методичної комісії харчових технологій

Грудень 24th, 2021

23 грудня у відокремленому навчальному підрозділі м. Тростянець «ДНЗ Охтирський центр ПТО» проведено засідання методичної комісії харчових технологій. У форматі круглого столу викладачі та майстри виробничого навчання підвели підсумки проведення тижня професії «Кухар», обговорили досягнення здобувачів освіти з предметів професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання за І семестр 2021/2022 н.р.
Цікаво та змістовно проведена рубрика « Виробничі та педагогічні технології». Викладач «Технології приготування їжі з основами товарознавства» Негода Л.М. розповіла про методи активізації пізнавальної діяльності учнів, які використовує під час уроків. Майстер виробничого навчання Запотушняк Л.Л. представила результати дослідження популярних страв та закусок регіонального компоненту та зарубіжної кухні.
Також у полі зору було питання організації та проведення І етапу учнівських олімпіад зі спеціальних предметів. Викладачі Негода Л. М. та Сасіна О. М. познайомили із структурою завдань різної форми складності.