Меню навігації

Відеоматеріали

Державні кваліфікаційні атестації

Червень 30th, 2022

29-30 червня в ДНЗ «Охтирський центр ПТО» пройшли державні кваліфікаційні атестації по м. Охтирка з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва ( категорії “А1”,“А2”) .Водій автотранспортних засобів (категорія”С”)» у філії смт. Велика Писарівка з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва ( категорії “А1”,“А2”, «В1») .Водій автотранспортних засобів (категорія”С”)» у відокремленому навчальному підрозділі м. Тростянець з професій «Кухар.Кондитер» та «Муляр. Пічник. Лицювальник-плиточник», у територіально відокремленому спеціалізованому відділенні смт Краснопілля з професії “Муляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник”.
Усі учні довели свою професійну компетентність кваліфікаційній комісії, членами якої були роботодавці, представники адміністрації, викладачі та майстри закладу освіти
Члени державних кваліфікаційних комісій враховуючи оцінки проміжного контролю (поетапної атестації) оцінили високий рівень професійних компетентностей випускників, який відповідає сучасним вимогам ринку праці та прийняли рішення про присвоєння кваліфікації відповідного рівня.
Бажаємо нашим випускникам натхнення, наполегливості, професійного зростання та життєвого успіху! Відновимо Батьківщину разом!