Меню навігації

Відеоматеріали

Засідання педагогічної ради

Грудень 28th, 2022

28.12.2022 року в ДНЗ «Охтирський центр ПТО» проведено засідання педагогічної ради . На порядку денному стали актуальні питання освітнього процесу закладу: «Стан підготовки кваліфікованих робітників з професії  «Продавець продовольчих товарів», викладання предметів «Українська мова і література», «Охорона праці», моніторинг навчальних досягнень учнів за підсумками семестрових контрольних робіт, а також заходи щодо вивчення ринку праці регіону з метою працевлаштування учнів випускних груп.

Активну участь в обговоренні питань засідання педагогічно\ ради взяли Ніжнік О.С., заступник директора з НВР, Савочка Л.І., заступник директора з НМР, педагогічні працівники Даурцева М.В., Чорнобай І.Д., Соболєва І.Ф., Кучер Т.Г.,Сєчин М.І., Марченко М.Г.

Горобець А.В., директор закладу, аргументовано аналізувала зміст кожного питання з метою підвищення рівня знань учнів, удосконалення системи підготовки кваліфікованих робітників та їх працевлаштування відповідно договорів та ділової співпраці з роботодавцями регіону.