Меню навігації

Відеоматеріали

Креативність – це те, над чим повинні працювати

Січень 6th, 2023

У п′ятницю, 06 січня 2023 року, у філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка пройшов семінар-заняття «Сучасні освітні тенденції, технології та інструменти креативного мислення» для викладачів та майстрів виробничого навчання. Семінар пройшов у формі «круглого столу», де  педагоги працювали злагоджено у групах.

Методист Оксана Куткович познайомила учасників семінару із загальним визначенням та основними ознаками креативності викладача. «Якщо хочемо навчити учнів бути креативними, маємо самі навчитися креативності». У цікавій формі було подано до виконання учасниками семінару вправи на розвиток креативності (стертий малюнок, добери ознаки, намалюй символи до слів) з використанням міжпредметних зв’язків. Потрібно зазначити, що нам є ще чому вчитися й над чим працювати.

Голова методичної комісії Надія Кобилко поділилася враженнями від вебінару «Мотивація і планування до початку нового навчального семестру». Головні тези: ми повинні бути «гнучкими», готовими до змін і не бути суворими до себе (останнє є досить актуальним, бо під пресом креативність не народжується). Також приділила увагу використанню прийомів сторітелінгу та скрайбінгу на уроках літератури.

Цікаву, аргументовану інформацію щодо використання креативного мислення при проведенні уроків надали викладачі Ахтирченко І.В., Кальченко О.О., Кобилко Н.О., Куткович О.М., Мовчан А.В.