Меню навігації

Відеоматеріали

Сучасні тенденції розвитку креативного мислення

Січень 6th, 2023

06.01.2023 року у відокремленому навчальному підрозділі м. Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО»  проведено семінар «Сучасні освітні тенденції, технології та інструменти креативного мислення . Під час семінару педагоги працювали колективно, в парах, в групах.

Викладач технології будівельних дисциплін  Логвіненко В.І. познайомила з сучасними тенденціями  розвитку креативного мислення провела з колегами  вправу «Аргумент».

Негода Л.М. , викладач  технології  приготування їжі з основами товарознавства продемонструвала роботу з конструктором онлай-сервісу Learning Apps  для розробки різноманітних завдань з різних предметних галузей для використанням  на уроках,  позаурочний час.

Сорока А.Ю., викладач біології і екології, Тертичний Є.О., викладач хімії  виступили з теми  «Розвиток креативності через використання онлайн інструментів» .

 Морозова Г.М., методист представила досвід роботи  закладу освіти з використання інструментів креативного мислення та  завдань професійного спрямування  на уроках загальноосвітньої підготовки. Провела практичне заняття з побудови  креативних завдань з використанням  конструктора задач  за рівнями таксономії Блума.