Меню навігації

Відеоматеріали

“Майстерня Миколая”

Січень 9th, 2023

Новий рік – пора чудес. І якого б віку ми не були, а віримо, що диво станеться.

Для учнів гуртожитку відокремленого навчального підрозділу м. Тростянець ДНЗ «Охтирський центр ПТО» найбільшим бажанням на майбутній рік є перемога України та мирне небо над головою. Здобувачі освіти під час роботи «Майстерні Миколая» прикрасили гуртожиток до свят,написали привітальну листівку ЗСУ, в якій побажали воїнам миру, перемоги та швидкого повернення додому.

Якого б віку не були діти, вони люблять казку. Тож молодь із задоволенням вирушила в ігрову подорож «У країну Снігової королеви». Переглянули фільм згадують сюжет казки, склали психологічний портрет персонажів.

Канікули продовжуються, а екскурсії поза межами міста тільки у мріях. Та вихованці гуртожитку згодні почекати і зацікавлено знайомляться з «Незвичайними музеями України» під час онлайн екскурсії.

Різдво Христове – одне з найбільших свят українського народу. Символом Різдва є зірка, яка асоціюється з віфлеємською. Такі зірки виготовити і учні гуртожитку . Покрокове виконання завдань дало гарні результати. Святвечір продовжився годиною народознавства «Українські святки», під час якої учні познайомились з Різдвяними традиціями свого народу.

На Різдво молодь колядує, ходить в гості, розважається, прославляє Христа. А хлопці та дівчата продовжують святкування колядками та вікториною «Відгадай новорічну мелодію».
Різдвяні святкування у гуртожитку проходять за чаюванням та переглядом новорічних мультиків та фільмів.